Pages Menu
Categories Menu
Magia przyjęcia urodzinowego

Magia przyjęcia urodzinowego

Czy Twoje dziecko marzy o przyjęciu dla swoich przyjaciół z okazji urodzin? Spełnienie tego marzenia nie jest trudne, a dodatkowo może przysporzyć również i Tobie dużo radości. Pamiętaj, że organizacja takiego kinderbalu wcale nie musi być droga.

Wystarczy, że zrezygnujesz z wynajęcia sali i zorganizujesz go w swoim domu. Pokój przeznaczony do zabawy lepiej wcześniej przygotować. Aby w trakcie przyjęcia nie zostało

Czytaj więcej
Przysmaki dla dzieci

Przysmaki dla dzieci

Dzieci, jak wiadomo, uwielbiają słodycze. Takie okazje jak przyjęcia urodzinowe, bale karnawałowe czy inne kinderbale nie mogą więc obyć się bez cukierków czy ciast. Drobne słodycze, takie jak kolorowe draże świetnie pełnią również funkcje dekoracji – można przesypać je do przezroczystych miseczek i stół od razy będzie wyglądał weselej.

Jeśli nie czujemy, że pieczenie tortów

Czytaj więcej
Wspaniałe urodziny

Wspaniałe urodziny

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka? Postaraj się, by były one niezapomniane! Skorzystaj z bogatej oferty różnych lokali i restauracji i zorganizuj prawdziwy kinderbal. Niektóre restauracje mają takie przyjęcia w swojej stałej ofercie, a w pakiecie znajdują się ciepłe dania, desery i napoje.

Dodatkowo, dzieci przebywają w specjalnie wyznaczonym pomieszczeniu, które zostaje odpowiednio udekorowane na tę okazję. Wśród atrakcji może znajdować się pokaz

Czytaj więcej