Pages Menu
Categories Menu

Posted | 0 comments

Przyjęcia dla dzieci

Przyjęcia dla dzieci

http://www.haftinaatelier.pl/home/szaty-liturgiczne/

Zorganizowanie przyjęcia urodzinowego dla dziecka to świetny pomysł, zwłaszcza, jeśli maluch jest nieśmiały lub dopiero co przeniósł się do nowego przedszkola czy szkoły. Takie przyjęcie pozwoli mu przełamać nieśmiałość i zdobyć nowych znajomych.

Po przekazaniu zaproszeń warto porozmawiać z rodzicami dzieci i poprosić kilkoro z nich, aby byli obecni na zabawie. Możemy bowiem nie dać rady w pojedynkę okiełznać gromadki bawiących się dzieci.

Poza tym, warto określić szczegóły organizacyjne – kiedy ma się zacząć i skończyć kinderbal oraz kto rozwiezie dzieci do domów. Jeśli wśród zaproszonych jest alergik, rodzice z pewnością wskażą, jakich produktów nie może spożywać.

Przygotowując dom na przyjęcie dzieci warto pamiętać o tym, by usunąć z pomieszczenia przeznaczonego do zabawy wszystkie ostre, kruche i niebezpieczne przedmioty. Można dodatkowo zabezpieczyć niebezpieczne kanty mebli, by żadne dziecko nie skaleczyło się o nie.

Aby nadać pomieszczeniu odświętny charakter, udekorujmy je kolorowymi girlandami i serpentynami. Lepiej nie używać porcelanowych naczyń, lecz zamiast nich użyć papierowych talerzy i plastikowych kubków. Jest to bezpieczniejsze i wygodniejsze rozwiązanie – nie trzeba ich myć, a do tego można kupić takie jednorazowe naczynia w wielu kolorach, przez co będą wspaniałą dekoracją stołu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *