Pages Menu
Categories Menu

Posted | 0 comments

Magia przyjęcia urodzinowego

Magia przyjęcia urodzinowego

Niezbędna odzież liturgiczna kapy pięknie haftowane - Haftina Atelier zabawki hurtownie zabawek dla dzieci

Czy Twoje dziecko marzy o przyjęciu dla swoich przyjaciół z okazji urodzin? Spełnienie tego marzenia nie jest trudne, a dodatkowo może przysporzyć również i Tobie dużo radości. Pamiętaj, że organizacja takiego kinderbalu wcale nie musi być droga.

Wystarczy, że zrezygnujesz z wynajęcia sali i zorganizujesz go w swoim domu. Pokój przeznaczony do zabawy lepiej wcześniej przygotować. Aby w trakcie przyjęcia nie zostało zniszczone nic cennego, można wynieść kruche przedmioty i przykryć narzutami białe meble.

Jeśli znajdują się tam potencjalnie groźne rzeczy – takie jak meble o ostrych kantach, warto je zakryć. Dekoracje można przygotować samemu – ich robienie to świetna zabawa i metoda na spędzenie w pożyteczny sposób czasu z dzieckiem.

Poprzez przygotowywanie plakatów lub dekoracji stołu dziecko rozwija swoje zdolności plastyczne. Co do menu, to chociaż nie powinno składać się wyłącznie ze słodyczy i tłustych przekąsek, to jednak z okazji święta można pozwolić na kilka mniej zdrowych dań.

Dzieci z pewnością ucieszą się ze smażonych w chrupiącej panierce skrzydełek kurczaka, zwłaszcza, jeśli podamy je z pieczonymi ziemniakami (zdrowszymi, niż smażone w głębokim tłuszczu frytki) i kolorowymi sosami. Jak na każdych urodzinach – również i na takim kinderbalu musi pojawić się tort – najlepiej kolorowy, z wypisanymi czekoladą życzeniami.

problemy.erak.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *