Pages Menu
Categories Menu
Magia przyjęcia urodzinowego

Magia przyjęcia urodzinowego

Czy Twoje dziecko marzy o przyjęciu dla swoich przyjaciół z okazji urodzin? Spełnienie tego marzenia nie jest trudne, a dodatkowo może przysporzyć również i Tobie dużo radości. Pamiętaj, że organizacja takiego kinderbalu wcale nie musi być droga.

Wystarczy, że zrezygnujesz z wynajęcia sali i zorganizujesz go w swoim domu. Pokój przeznaczony do zabawy lepiej wcześniej przygotować. Aby w trakcie przyjęcia nie zostało

Czytaj więcej
Strój na kinderbal

Strój na kinderbal

Twoje dziecko wybiera się na przebierane przyjęcie? Z wyprzedzeniem pomyśl o tym, skąd weźmiesz odpowiedni kostium. Warto dowiedzieć się, czy lokalny teatr nie będzie wyprzedawał swojej garderoby.

Podczas takich wyprzedaży można bowiem trafić na prawdziwe perełki również dla dzieci – stroje księżniczek czy futurystyczne przebrania ze sztuk z pogranicza science-fiction. Inną możliwością jest udanie się do sklepów z gotowymi kostiumami.

Czytaj więcej
Bajkowe dekoracje

Bajkowe dekoracje

Organizujesz przyjęcie dla dzieci? Jeśli jesteś osobą lubiącą różnego typu prace plastyczne, to przygotowania będą dla Ciebie świetną zabawą! Pomyśl chociażby o dekoracjach sali. Przy ich tworzeniu możesz rozwinąć swój talent i obudzić w sobie wewnętrzne dziecko.

Wystarczy szary papier lub karton oraz farby plakatowe, by wyczarować wnętrze królewskiej komnaty bądź też zaczarowany las. Można również powycinać litery i ułożyć z nich

Czytaj więcej
Atrakcje podczas przyjęcia

Atrakcje podczas przyjęcia

Organizujesz przyjęcie z okazji urodzin swojego dziecka? Zadbaj o to, by dostarczyć solenizantowi i jego gościom jak najwięcej rozrywki. Możesz wcześniej przygotować różne gry i zabawy, których zwycięzca otrzyma małą nagrodę.

Mogą to być konkursy artystyczne, sprawnościowe lub też tradycyjne gry planszowe. Można również rozważyć opcję zatrudnienia na tę imprezę specjalnej osoby, która zajmie się zabawianiem dzieci.

Czytaj więcej
Przyjęcia dla dzieci

Przyjęcia dla dzieci

Zorganizowanie przyjęcia urodzinowego dla dziecka to świetny pomysł, zwłaszcza, jeśli maluch jest nieśmiały lub dopiero co przeniósł się do nowego przedszkola czy szkoły. Takie przyjęcie pozwoli mu przełamać nieśmiałość i zdobyć nowych znajomych.

Po przekazaniu zaproszeń warto porozmawiać z rodzicami dzieci i poprosić kilkoro z nich, aby byli obecni na zabawie. Możemy bowiem nie dać rady w pojedynkę okiełznać

Czytaj więcej
Wspaniałe urodziny

Wspaniałe urodziny

www.eaf-eg.org

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka? Postaraj się, by były one niezapomniane! Skorzystaj z bogatej oferty różnych lokali i restauracji i zorganizuj prawdziwy kinderbal. Niektóre restauracje mają takie przyjęcia w swojej stałej ofercie, a w pakiecie znajdują się ciepłe dania, desery i napoje.

Dodatkowo, dzieci przebywają w specjalnie wyznaczonym pomieszczeniu, które zostaje odpowiednio udekorowane na tę okazję. Wśród atrakcji może znajdować się pokaz

Czytaj więcej
Strona 1 z 212